Yağız Sosyal Tesisleri Hakkında

#

Karadeniz’de, tek tam donanımlı toplam 7 işletmesi bulunan, profesyonel ekip kadrosuyla yaklaşık 12 yıldır faaliyette olan bir işletmeyiz. En öncelikli hedefimiz siz seçkin konuklarımıza kaliteli hizmetler sunmaktır.

  • Mimarlarımız ve organizasyoncumuz tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülüp dizayn edilmiş 500 ve 250 kişilik olmak üzere 2 ayrı Düğün-Kına-Nişan-Sünnet-Özel gün ve Toplantı düzenleyebileceğiniz salonlarımız
#
  • Spor dalının en yaygın olduğu ve vazgeçilmezler arasında olan futbolu daha rahat, daha kaliteli ve olabildiğince keyifli oynayabilmeniz için Türkiye çapında çok nadir işletmeler tarafından kullanılan doğal üretimli Citsa marka çim tercih edilmiş olup 50*33m2 arazi üzerine kurulmuş 8+8 oynayabileceğiniz üzeri açık halı sahamız ve 48*33m2 arazi üzerine kurulmuş 7+7 oynayabileceğiniz üzeri kapalı, konforlu soyunma odaları ve duşa kabinleri bulunan 2 ayrı halı sahamız.
#
  • Günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz, arkadaşlarınızla hoş sohbet eşliğinde kahve-çayınızı yudumlayabileceğiniz kafeteryamız.
#
  • Kilo alma-Kilo verme-Sıkılaşma gibi tüm isteklerinizi karşılayabilen en önemli özelliği binamızın 2.Katında bulunması dolayısıyla sizlerin daha keyifli ve havadar koşullar altında bay-bayan soyunma odaları ve duşa kabinleri bulunan, profesyonel eğitimli hocamız eşliğinde sağlıkla ve zinde kalabileceğiniz tüm kondisyon aletleri mevcut olup bayanlara özel aerobik derslerimizle spor imkanı
#
  • Hedefimiz Avrupa Dünya ve Olimpiyat şampiyonu kız ve erkek sporcular yetiştirmektir. Birçok başarılara birinciliklere imza atmış Antrenör hocamız ile boks kursu vermekteyiz. Salonumuza siz seçkin misafirlerimiz daha rahat koşullar altında eğitim alabilmeniz amacıyla 3.katında yer vermekteyiz.
#