Yağız Düğün Salonu
  • Hatırı sayılır süredir faaliyette olan salonumuz ile düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mekânımız Yağız Düğün Salonu İlkadım ilçemizde bulunuyor ve bu merkezi konumuz sayesinde şehrin her bölgesinde ikamet eden çift tarafında çokça tercih ediliyor. Kolay ulaşımı sayesinde hem toplu taşıma araçları hem de kişisel araçlar ile gelinebiliyor. Yaklaşık 200 kişilik otoparkımız ile konuklarımıza ücretsiz bir park hizmeti sunarak onların işini kolaylaştırıyoruz.
  • Salonumuzda düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, kına geceleri, sünnet merasimleri, kurumsal etkinlikler, nikâh törenleri ve her türden yemekli daveti özenle ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Organizasyonun türü ne olursa olsun üstesinden kolaylıkla gelebilecek kalabalık ve profesyonel bir çalışan kadrosu ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.
  • Ağırlamak demişken belirtelim, salonumuzun 500 kişiye kadar varabilen bir kapasitesi var ve burada çok geniş ailelere mensup çiftlerin dahi düğünlerini gerçekleştirebiliyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve konforlu tiffany sandalyeler ile oluşturduğumuz oturma düzenimizde salonu ferah ve rahattan ödün vermeyecek şekilde hazırlıyoruz. Üstelik günümüzün estetik anlayışı ile modern bir şekilde dekore edilen salonumuz tüm çiftlerimizin beğenisini kazanıyor. Beyaz ağırlıklı bir renk konsepti ile düğününüzü şık bir şekilde düzenliyoruz.
  • Yemekli veya yemeksiz şekilde düğünleri çiftimizin bütçesine ve talebine göre planlıyoruz. Beyaz veya kırmızı et menüleri ile damak zevkinize uygun bir ziyafeti size usta aşçılarımız sayesinde sunabiliriz.